0% ātrais kredīts – Bezmaksas aizdevums

0 % ātrais kredītsKad ir piemeklējušas negaidītas finansiālas grūtības, jo īpaši svarīgi iztikt bez papildus tēriņiem. VIA sms ātrais kredīts piedāvā bezprocentu aizdevumu līdz Ls 150, nokārtojamu bez galvotājiem, ķīlas un dokumentiem. Ātra reģistrēšanās internetā, viena īsziņa un 15 minūšu laikā vajadzīgā nauda būs tavā bankas kontā!

Reģistrējies VIA SMS ātrajam kredītam internetā

VIA sms ātrajam kredītam var reģistrēties 20 līdz 65 gadus veci Latvijas Republikas iedzīvotāji ar labu kredītvēsturi. VIA sms ātrais kredīts izsniedz divu veidu kredītus. Aizdevumu līdz algai uz 30 dienām ar maksimālo summu LS 300 un naudas kredītu līdz Ls 1000 ar atmaksas termiņu līdz 12 mēnešiem.

Izvēloties aizdevumu līdz algai, pirmajā reizē būs pieejama naudas summa Ls 150 bez izsniegšanas komisijas procentiem. Tas nozīmē – aizņēmies Ls 150, tad tādu pašu summu atdosi. Kad aizdevumu līdz algai izmantosi jau otro reizi, varēsi saņemt jau Ls 200, un trešajā reizē jau Ls 300, bet būs jāmaksā komisijas nauda par kredīta izsniegšanu. Naudas kredītā VIA sms izsniedz summu sākot no LS 300 līdz Ls 1000, ar atmaksas grafiku no 3 līdz 12 mēnešiem. Kredīts noderēs, lai sabalansētu ikmēneša izdevumus, ja ir ieplānots lielāks pirkums vai maksājums.

0% ātrais kredīts VIA SMS mājas lapā

Reģistrācija VIA sms ātrajam kredītam notiek mājas lapā viasms.lv. Uz kalkulatora skalas atzīmējot aizdevuma veidu, nepieciešamo naudas summu un atmaksas termiņu, pārējās izmaksas tiks automātiski aprēķinātas. Kad vēlamā summa ir izvēlēta, jāspiež – saņemt aizdevumu. Reģistrācijas anketā jāaizpilda personas kods, mobilā tālruņa numurs, e-pasts. VIA sms uz norādīto mobilā numuru atsūtīs profila aktivizācijas kodu. Lai noslēgtu reģistrāciju, vēl tikai būs jāpiereģistrē bankas konts. Visdrošāk tas ir ar pārskaitījuma palīdzību – VIA sms bankas kontā pārskaitot Ls 0,01. VIA sms ātrā kredīta bankas konti atrodas Swedbanka, Citadele banka, Nordea un DNB bankā, šo banku klientiem vēlams reģistrācijas naudu pārskaitīt uz VIA sms kontu attiecīgajā bankā. Citu banku klientiem izvēlēties Swedbanka kontu. Kredīta piešķiršanu VIA sms apstiprinās ar sms. Pēc tam 15 minūšu laikā pieprasītā nauda tiks pārskaitīta norādītajā kontā. Doties uz VIA SMS mājas lapu: 0% ātrais bezmaksas kredīts

Situācijās, kad gadās aizķeršanās ar atmaksas termiņu, var izmantot pagarināšanu par 7, 14 vai 30 dienām. Pagarināšanas maksu var aprēķināt viasms.lv kalkulatorā. Kad pirmais kredīts ir atdots, otrajam kredītam var pieteikties ar sms starpniecību. VIA sms klientu operatori strādā arī brīvdienās – no 10 rītā līdz 20 vakarā. Tāpēc finansiālās grūtības vai negaidītas iespējas varēsi atrisināt tagad un tūlīt, negaidot darba dienu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *