AIZDEVUMI BEZ PROCENTIEM PROBLĒMSITUĀCIJU ATRISINĀŠANAI

pirmais aizdevums bez procentiemPēķšņi sāpošs zobs, mājdzīvnieks guvis traumu, saplīsusi būtiska tehnika, pārsprāgusi automašīnas riepa un citas nevēlamas problēmas var risināt lieki finanšu līdzekļi jeb naudas aizdevumi.

Ātrie kredīti ir ļoti parocīgi īstermiņa aizdevumi, kas pieejami vien pāris datorpeles klikšķu attālumā. Bankas aizdevums visbiežāk ir sarežģītāk pieejams nekā aizdevumi, kas tiek izsniegti maksimums uz 30 dienām. Rezumējot, ātrais kredīts noder situācijās, kad praktiski nav laika nokļūt bankā vai kad aizdevums nav pieejams darba dienu vakaros un brīvdienās banku īsā darba laika dēļ.

AIZDEVUMI BEZ PROCENTIEM PALĪDZ NEPLĀNOTĀS SITUĀCIJĀS

Pirmais aizdevums bez procentiem nozīmē, ka būs jāatdod tieši tāda naudas summa, cik aizņēmies. Aizdevumi bez procentiem tiek piešķirti tādos brīžos, kad aizdevējs izsludina akciju vai bieži vien tām personām, kas aizņemas pirmo reizi. Aizdevumi bez procentiem sniedz iespēju risināt pēkšņas un neatliekamas naudas grūtības.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES TIEŠI ONDO.LV?”AUGSTU NOVĒRTĒTS PAKALPOJUMU SNIEDZĒJS

Ērtāk un izdevīgāk nemēdz būt – “Ondo” ātrie kredīti sniedz iespēju klientiem atrisināt situācijas, kad ar steigu nepieciešams monetārs aizdevums. Uzņēmuma “Ondo” darbinieku komandu veido profesionāli speciālisti, kuru darba rezultāts jau šobrīd ir nācis par labu tūkstošiem cilvēku. Kāpēc tieši “Ondo” aizdevums?:

  • regulāri uzlabojumi “Ondo” datorsistēmā – ātrais kredīts jau šobrīd ir ļoti strauji iegūstams, tomēr “Ondo” datorspeciālisti atjauno sistēmu, lai aizdevumi būtu vēl aizsniedzamāki;
  • nepārtraukta komunikācijas uzturēšana ar klientiem, veicot atsauksmju un ieteikumu apkopojumus, lai ātrie kredīti kļūtu vēl piemērotāki un lai pakalpojumu klāstā nonāktu pēc iespējas izdevīgāki aizdevumi ar draudzīgākiem nosacījumiem;
  • skaidri pieteikuma kritēriji, lai ātrais kredīts tiktu piešķirts – aizdevums pieejams cilvēkiem, kuri ir Latvijas valsts iedzīvotāji, vecumā no 20 – 75 gadiem, bez parādiem citās finanšu iestādēs. Aizdevumi tiek izsniegti summās no 5 EUR līdz 425 EUR ar atmaksas termiu līdz 1 kalendāram mēnesim;
  • ērta piereģistrēšanās – ātrie kredīti tiek reģistrēti ar ievadīto personas kodu, mobilā tālruņa numuru, e-pastu, un aizdevums tiek pārskaitīts norādītajā bankas kontā.

PAKALPOJUMA PRIEKŠROCĪBAS UN DROŠĪBA

SIA “Ondo” ir LNKA jeb Latvijas nebanku kredītdevēju asociācijas biedrs, līdz ar to aizdevumi (šajā gadījumā ātrie kredīti), ir oficiāli un kotējās kā “Labās prakses” standarta aizdevumi. Bez šaubām, uzņēmumam ir speciālā atļauja (licence) Nr. NK-2015-006 patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā. Ņemot vērā šos faktus, jebkurš aizdevums ir tiesīgs un balstīts uz godprātīgiem nosacījumiem. Lai aizdevums klientam būtu izdevīgs un ērti iegūstams steigas dienās, “Ondo” garantē operatīvu servisu, apstrādājot pieteikumus, kā arī regulāras akcijas un zemas kreditēšanas procentu likmes, profesionālu apkalpošanas personālu, iespēju pieteikties kredītam jebkurā diennakts laikā, kā arī iespēju pārcelt atmaksas termiņu.

NODERĪGA INFORMĀCIJA

Aizdevumi un papildus informācija meklējama interneta adresē www.ondo.lv un ātrais kredīts ir noformējams, zvanot uz bezmaksas tālruni 80909999 vai rakstot uz info@ondo.lv. “Ondo” juridiskā adrese: Lielirbes iela 17a – 10, LV-1046, Rīga. Ātrais kredīts tagad pieejams arī visās Narvesen tirdzniecības vietās!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *