Aizdevums no 18 gadiem

Viena no lielākajām ātro kredītu kompānijām Latvijā Open Credit piedāvā aizdevumus no 18 gadiem. Tā ir lieliska iespēja saņemt kredītus arī pavisam jauniem Latvijas iedzīvotājiem, jo lielākā daļa uzņēmumu ļauj aizņemties tikai no 20 vai 21 gada vecuma. Tiesa, uz aizdevumu no 18 gadiem attiecas papildus ierobežojumi, ko nepiemēro kredītiem no 20 gadiem.

Lai arī lielākā daļa ātro kredītu kompāniju Latvijā piedāvā iespēju aizņemties tikai personām, kas sasniegušas 20 vai 21 gada vecumu, iespējams saņemt aizdevumu arī no 18 gadiem. Šādu iespēju piedāvā tikai nedaudzas ātro aizdevumu kompānijas un viena no tādām ir Open Credit.

Uzņēmums izsniedz aizdevumus no 18 gadiem līdz 70 gadiem ar maksimālo pieejamo apjomu līdz pat 1000 latiem uz laiku līdz 12 mēnešiem. Pirmā kredīta apmērs ir līdz 200 latiem. Aizdevumam no 18 gadiem gan ir mazāks pieejamais apjoms – ja persona vēl nav sasniegusi 20 gadu vecumu, pirmais Open Credit aizdevums nevar būt lielāks par 50 latiem. Jāpiebilst, ka pirmais aizdevums neatkarīgi no tā vai kredītņēmējs jau ir sasniedzis 20 gadu vecumu ir pieejams bez maksas, jo tam nepiemēro mēneša procentu likmi vai komisijas maksu.

Open Credit aizdevums no 18 gadiem pieejams personām, kas atbilst sekojošam aprakstam:

  • Ir vecumā no 18 līdz 70 gadiem;
  • Kam ir pastāvīgi ienākumi;
  • Bez negatīvas kredītvēstures;
  • Kam ir aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums;
  • Kam ir atvērts konts kādā no Latvijas bankām.

Lai saņemtu aizdevumu no 18 gadiem, nav nepieciešama ķīla,galvojumsvai izziņa par ienākumu apjomu. Pieteikties kredītam var internetā un to iespējams saņemt dažu minūšu laikā – atliek tikai aizpildīt anketu Open Credit mājas lapā un apstiprināt sniegto datu patiesumu, pārskaitot reģistrācijas maksu viena santīma apmērā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *