Aizņēmums – risinājums īslaicīgās grūtībās

Aizņēmums- risinājums īslaicīgās grūtībāsEsi nonācis īslaicīgās finanšu grūtībās, kam nepieciešams steidzams risinājums? VIA SMS piedāvātais aizņēmums var palīdzēt! Tas ir ātrs un vienkārši noformējams kredīts, kas paredzēts gadījumiem, kad steidzami nepieciešami papildus līdzekļi – nedaudz pietrūkst naudas līdz algai, nepieciešams apmaksāt negaidītu rēķinu vai jāsedz citi iepriekš neparedzēti izdevumi.

Aizņēmums pie VIA SMS būtībā ir ātrais kredīts, kas paredzēts, lai palīdzētu īslaicīgās finanšu grūtībās nonākušajiem, kā arī, lai piepildītu kādu sen lolotu sapni, piemēram, apmaksātu ceļojumu vai veiktu lielākus pirkumus. VIA SMS piedāvā divus aizdevuma veidus:

  • Aizdevums līdz algai;
  • Naudas kredīts.

Abi aizņēmuma veidi ir ātri, ērti un vienkārši noformējami. Tos ir iespējams saņemt, pat neizejot no mājām, jo visas nepieciešamās darbības kredīta noformēšanai ir iespējams veikt, izmantojot datoru ar interneta pieslēgumu un mobilo tālruni. Lai saņemtu kredītu, nav nepieciešama ne ķīla, negalvojums, ne citas formalitātes. Tas patiešām ir ērti un vienkārši.

VIA SMS aizņēmums ir pieejams personām vecumā no 20 līdz 65 gadiem. Lai to saņemtu, ir jābūt Latvijas Republikas pilsonim bez kavētiem kredītu maksājumiem un pārkāptām līgumsaistībām. Tāpat, aizdevuma saņemšanai ir nepieciešams atvērts konts kādā no Latvijas bankām.

Aizdevums līdz algai ir neliels īstermiņa aizdevums – tā maksimālais apmērs ir līdz 300 latiem un tas jāatmaksā 30 dienu laikā. Pirmo reizi piesakoties aizdevumam, maksimālā kredīta summa ir tikai līdz 150 latiem. Tomēr pirmajam aizdevumam ir viena ļoti būtiska priekšrocība – to iespējams saņemt bez maksas. Proti, aizņēmumam nepiemēro mēneša procentu likmi vai komisijas maksu.

Aizdevums līdz algai ir paredzēts nelielu izdevumu segšanai un lieliski noder gadījumos, kad nedaudz pietrūkst naudas līdz algai.

Otrs aizņēmuma veids, ko piedāvā VIA SMS, ir naudas kredīts. Šis aizdevums ir paredzēts lielāku pirkumu veikšanai un izdevumu segšanai nekā aizdevums līdz algai. Tā apmērs ir no 300 līdz 1000 latiem un tā atmaksas termiņš ir ievērojami garāks nekā ortam kredīta veidam – no trīs līdz pat 12 mēnešiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *