Aktuāli kredīti? Lasi, kurus apstākļus novērtē kredītdevēji

kredītiGadījumā, ja Tu esi no tiem, kuri ne reizi nav aizņēmies finanšu līdzekļus no nebanku aizdevējiem – šeit Tev būs iespēja uzzināt vairāk, ar kādiem noteikumiem kredīti tiek izsniegti.

Vai ir piemērota maksātspēja

Izvērtējot kredīta pieteikumu, ikviens aizdevējs ņems vērā kredītņēmēja ienākumu līmeni. Taču tas nenozīmē, ka tiek vērtēta tikai darba alga – pie regulāriem ienākumiem tiek skaitīti arī citi oficiālie ienākumi, piemēram, stipendija, pensija u.c. Jebkurā gadījumā arī kredītņēmējam pašam jāizvērtē sava maksātspēja, īpaši, ja aktuāli kredīti uz ilgāku laika posmu, jo tas nozīmē ilgākas finansiālās saistības un līdz ar to arī augstāku riska faktoru.

Vai Tu būsi prasītajā vecumā

Otrkārt, bieži vien ir vērā ņemams tāpat arī klienta vecums – katrs aizdevējs ir noteicis vecuma ierobežojumu, kā ietvaros kredīti tiek izsniegti. Pirms aizņemies, iepazīsties ar visiem aizdevēja nosacījumiem.

Nozīme arī būs iepriekšējiem aizdevumiem

Aizdevumus lielākoties piešķir tik vien cilvēkiem ar nesabojātu kredītvēsturi, un šobrīd aizdevējiem nav problēmu uzzināt vairāk par kredītņēmēja agrākajiem kredītu ņemšanas paradumiem. Te tiem palīdz vienotas informācijas sistēmas, kur apkopota informācija par kedītu lielumu un parādiem. Tad, ja agrākie kredīti atdoti savlaicīgi, šeit Tavu vārdu atrast nevarēs. Te jāatcerās arī tas, ka iekļūt šajā dati bāzē var viegli, izkļūt – krietni grūtāk.

Vajadzīgs piereģistrēties sistēmā

Pirms aizņēmuma saņemšanas Tev arī ir nepieciešams tāpat arī piereģistrēties dotā naudas aizdevēja sistēmā – te būs jaiesniedz sava kontaktinformācija. Šeit ir nozīmīgi atcerēties pieejas datus, tā lai vienmēr varētu uzzināt vairāk par Tev izsniegtajiem un atmaksājamajiem kredītiem. Turklāt te būs iespējams arī pašam mainīt personas datus un kontaktus, ja pēkšņi kaut kas mainīsies. Pēdējā darbība vēl pirms finanšu iegūšanas vēl ir 1 centa aizskaitīšana aizdevējam, kurš šeit vajadzīgs, tam, lai Tu apstiprinātu savu personību.
Tad, ja atbildīsi šeit minētajiem noteikumiem un arī būsi arī pareizi veicis pieteikumu, aizdevumu bankas kontā Tu saņemsi ātri. Tomēr jāpatur prātā, ka kredīti ir atbildība! Aizņemies pārdomāti, izvērtējot savu maksātspēju.