Atrais kredits ir visnotaļ izplatīts pakalpojums taču tas ir jāaizņemās atbildīgi.

atrie-krediti

SMS kredīti var būt izdevīgi, aizņemoties atbilstoši saviem ienākumiem

SMS kredīti izceļas ar daudzveidību, tādēļ pirms to izmantošanas nepieciešams iepazīties ar galvenajiem to parametriem. Attiecīgo informāciju Tev sniedz šis raksts.

Ātrais kredīts nav domāts jebkurai situācijai

Atrais kredits ir visnotaļ izplatīts pakalpojums, taču jāsaprot – tas nekādā gadījumā nav pakalpojums, kam pieteikties vieglprātīgi. Ātrais kredīts, kā jebkurš finanšu pakalpojums, pieprasa īpašu atbildības līmeni un sava finanšu stāvokļa pārskatīšanu – tas ir vienīgais veids, kā vari izvairīties no problēmām, kas var rasties, ja ātrais kredīts tiek izmantots nepiemērotos momentos]. Ātrais kredīts nav domāts parādu segšanai, spontāniem pirkumiem, kā arī izklaidēm – izvēlies to vien tādā gadījumā, ja nauda nepieciešama neatliekamam pirkumam vai maksājumam, teiksim, ārsta apmeklējumam, rēķinu apmaksai vai ikdienā nepieciešamas ierīces remontam. Papildus tam, Tev jābūt pilnībā pārliecinātam, ka noteiktajā datumā naudu spēsi atmaksāt, jo pretējā gadījumā vari nokļūt nopietnās problēmās.

SMS kredīti – kādām personām tie ir iegūstami?

Lielai daļai cilvēku radies iespaids, ka SMS kredīti pieejami ikvienam. Nekavējoties gan jāsaka, ka attiecīgajam apgalvojumam nav reāla pamatojuma – SMS kredīti tiek izsniegti cilvēkiem ar pastāvīgiem ienākumiem. Turklāt Tev jābūt gatavam, ka uzņēmuma pārstāvji ar Tevi sazināsies, lai pārliecinātos par Tavu ienākumu un izdevumu līmeni, kā arī ienākumu avotu, tādā veidā pārliecinoties, ka varēsi aizdevumu atdot tam paredzētajā termiņā. Līdzīgi tiek definēts arī minimālais un maksimālais vecums, kurā SMS kredīti ir pieejami, un jāņem arī vērā, ka SMS kredīti nav pieejami cilvēkiem, kas reģistrēti kā parādnieki. Turklāt, lai saņemtu kredītu, Tev jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam, kā arī, protams, nepieciešama pieeja internetam un bankas konts.

Ātrie kredīti sevī iekļauj īpašu izsniegšanas kārtību

Kad esi nolēmis, ka kredīti varētu palīdzēt arī Tev un esi drošska spēsi to atmaksāt, iepazīsties ar aizdevumu pieteikšanas procesu. Šīs ir svarīgākās darbības, kuras jāveic:

  • Jāizvēlas nepieciešamais naudas apjoms un atdošanas termiņš – no tā atkarīgs, cik liela būs procentu likme par kredīta lietošanu;
  • Jānorāda būtiskākā personīgā informācija (vārds un uzvārds, norēķinu konts, personas kods, ienākumi un citi – tas atkarīgs no attiecīgā kredītdevēja;
  • Jāpārskaita uz uzņēmuma kontu viens eiro cents (tādā veidā kredītdevējs nodrošinās, ka kredīti nokļūst kontā, kas patiešām pieder attiecīgajai personai).

Pēc šo soļu veikšanas ar Tevi tuvākajā laikā sazināsies kredītdevēja pārstāvji un dos ziņu, vai kredīti Tev tiks izsniegti.

SMS kredīti var būt noderīgi dažādās situācijās, taču atceries – aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *