Ātrais kredīts – kas jāņem vērā pirms noformēšanas

 

ātrie kredītiAktuāls kredīts? Iepazīsties ar nebanku kredītdevēju piedāvājumu!

Neplānoti tēriņi ir parādība, ar ko sastopas visi – tie gadās pat tiem, kuri atbildīgi izturas pret savām finansēm. Viena no metodēm, kā tam gatavoties, ir ārkārtas fonda veidošana, taču dzīve ir dzīve un ne vienmēr viss izdodas, kā iecerēts.Tāpēc reizēm noderīgi var būt kredīti, ko šobrīd salīdzinoši vienkārši iespējams pieteikt pie nebanku aizdevējiem.

Lai arī plašāk zināmi ir īstermiņa aizdevumi, kas parasti jāatmaksā 30 dienu laikā un noder īslaicīgu situāciju risināšanai, tomēr kredītņēmēju ērtībām tiek nodrošināti arī cita veida kredīti.

Kad var noderēt patēriņa kredīts?

Patēriņa kredīts visbiežāk tiek noformēts lielāku plānu realizēšanai, piemēram, mājokļa remontam vai jaunas sadzīves tehnikas iegādei. Viena no šāda aizdevuma priekšrocībām – to var saņemt bez ķīlas un citu formalitāšu kārtošanas, nesniedzot paskaidrojumus, kādam nolūkam naudas līdzekļi vajadzīgi. Kā būtiskākais nodrošinājums kalpo kredītņēmēja ienākumu līmenis, tomēr vienkāršotie aizņemšanās noteikumi nebūt nenozīmē, ka pret kredīta noformēšanu var izturēties bezatbildīgi. Patēriņa kredīts var būt piemērots risinājums vien tad, ja izvērtēti visi iespējamie riski. Pirms tiek pieteikts patēriņa kredīts, uzzini, kādas būs tā kopējās izmaksas un izvērtē, kā tas ietekmēs Tavu finansiālo stabilitāti.

Kas ir kredītlīnija?

Kredītlīnija ir moderns aizdevuma veids, kas var šķist noderīgs tiem, kuriem būtiski, lai papildus naudas līdzekļi būtu pieejami jebkurā laikā. Tieši to paredz kredītlīnija – iespēju aizņemties iepriekš noteikta kredītlimita ietvaros tik reižu, cik tas ir aktuāli. Kredītlīnija noder gadījumos, ja nepieciešami līdzekļi neplānotiem tēriņiem. Svarīgākās priekšrocības – šim aizdevuma veidam ir diezgan elastīgs atmaksas grafiks un maksājumi jāveic tikai par izmantoto summu – tātad, ja kredītlīnija ir pieteikta, taču netiek izmantota, nekādi maksājumi jāveic nav. Lai kredītlīnija tiktu piešķirta, nav jāiesniedz ne ķīla, ne galvojums.
Esi atradis, kura kredītlīnija ir Tavām prasībām piemērotākā? Piesakies tai, aizpildot pieteikumu kredītdevēja mājaslapā un gaidi lēmumu par kredīta piešķiršanu. Vairāk info par kredītlīnijām atradīsi – https://credit24.com/lv/aizdevumu-veidi/atrie-krediti/

Ātrais kredīts – kas jāņem vērā pirms noformēšanas

Būtiskākie kritēriji, kas jāņem vērā, izskatot aizdevēju piedāvājumus, ir – procentu likme, atmaksas termiņš un pieejamā aizdevuma summa. Ja šie kritēriji atbilst Tavām prasībām, tālāk jāiepazīstas ar aizņemšanās nosacījumiem. Jāatceras, ka ātrais kredīts tiek piešķirts Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem ar pietiekamiem ienākumiem un nesabojātu kredītvēsturi. Tik pat būtiska nozīme ir arī vecuma ierobežojumam, tāpēc allaž pārliecinies, ka ātrais kredīts vispār Tev ir pieejams. Ja atbilsti noteikumiem, vari pieteikties kredītam, izmantojot datoru ar interneta pieslēgumu. Reģistrācija būs jāpabeidz, uz norādīto bankas kontu pārskaitot vienu eiro centu – tas nepieciešams, lai kredītdevējs zinātu bankas kontu, uz kuru jāpārskaita ātrais kredīts.

Ielāgo, ka ātrais kredīts – īstermiņa aizdevums, patēriņa kredīts vai kredītlīnija paredzēts tikai pārdomātu izdevumu segšanai, nevis spontānu ideju realizēšanai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *