Ātrais kredīts no 18 gadiem

atrais kredits no 18 gadiemŠobrīd ātro kredītu piešķir daudz kompāniju. Katrai no tām ir savi noteikumi gan maksimālās naudas summas aizdošanai, gan atdošanas termiņa garumam, gan arī vecumam – no cik līdz cik gadus vecām personām ātro kredītu piešķirt.Lai arī lielākā daļa kompāniju ātro kredītu piešķir personām no 20 gadu vecuma, tomēr ir arī tādas, kuras naudu aizdod arī jau no 18 gadu vecuma. Piemēram:

  • Smscredit.lv;
  • Credit24.lv;
  • Opencredit.lv.

Jāņem gan vērā, ka nereti, ja vēl nav sasniegts 20 gadu vecums, tad 18 gadus vecām personām mēdz būt nelieli ierobežojumi ātrā kredīta maksimālās summas saņemšanai. Piemēram, Opencredit.lv personām no 18-20 gadiem pirmo kredītu piešķir līdz 50 latiem. Ņemot atkārtoti, kredītlimits tiek palielināts. Savukārt, Smscredit.lv un Credit24.lv nenorāda papildu ierobežojumus 18 gadus vecām personām. Pirms kredīta piešķiršanas, gluži tāpat kā visām citām personām, tiks aplūkoti personas regulārie ikmēneša ienākumi, pēc kuriem attiecīgi tiks izvērtēts, vai aizdot personai tās vēlamo naudas summu. Tātad, lai iegūtu ātro kredītu no 18 gadiem, ir jābūt:

  • regulāriem un stabiliem ikmēneša ienākumiem (parasti tiek aplūkots pēdējais pusgads);
  • nomaksātiem visiem maksājumiem jebkurā no finanšu iestādēm;
  • vismaz 18 gadiem;
  • Latvijas Republikas pilsonībai vai pastāvīgās uzturēšanās atļaujai;
  • bankas kontam kādā no Latvijas bankām, mobilajam tālrunim un e-pasta adresei.

Ātro kredītu no 18 gadiem var iegūt bez ķīlas un galvojuma. Nepieciešams tikai veikt reģistrāciju kompānijas mājas lapā, norādot savus personas datus, un nosūtīt pieteikumu par vēlamo kredīta summu. Kad kompānija saņems pieteikumu, tad, sazinoties ar Valsts Sociālās apdrošināšanas kompāniju, izskatīs personas atbilstību un ziņos savu lēmumu.

Iegūto kredīta summu persona varēs tērēt pēc saviem ieskatiem – nebūs nepieciešams norādīt kredīta mērķi. Galvenais noteikums – norādītā termiņa laikā (parasti termiņš ir līdz vienam mēnesim) nauda ir kompānijai jāatdod vai arī jāpagarina atdošanas termiņš. Pretējā gadījumā – kompānija vērsīsies pie parādu piedzinējiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *