Bigbank patēriņa kredīts ar 3 mēnešu kredītbrīvdienām

patēriņa kredītsBigbank piedāvā vienu no pašlaik izdevīgākajiem patēriņa kredītiem. Pirmkārt – iespējams aizņemties līdz 7000 latiem bez ķīlas, otrkārt – atmaksu var sākt veikt tikai ar trešo mēnesi. Tā kā pieejamas šīs kredītbrīvdienas, klients uz laiku var nedomāt par kredīta atgriešanu, bet tā vietā var izmantot laiku, lai liktu lietā saņemto naudu un īstenotu plānotās ieceres.

 Bigbank patēriņa kredīta priekšrocības:

  • Kredīts bez ķīlas pat līdz 7000 latiem;
  • Pirmais maksājums sākot tikai sākot ar 3. mēnesi;
  • Kredīta termiņš līdz 5 gadiem;
  • Kredītam var pieteikties jebkuras bankas klienti.

Piesakies patēriņa kredītam Bigbank mājaslapā

 Bigbank patēriņa kredīts pieejams sākot no 200 latiem ar procentu likmi no 22% gadā no kredīta summas. Atmaksas termiņš līdz 5 gadiem jeb 60 mēnešiem, bet esošajiem Bigbank klientiem pat līdz 120 mēnešiem. Lai saņemtu kredītu atliek vien aizpildīt kredīta pieteikumu viņu mājaslapā un klientu menedžeris sazinās par turpmāko kredīta piešķiršanas gaitu.

 Lai varētu izvēlēties sev ērtāko un nepieciešamo kredītu, Bigbank to ir iedalījis vairākos veidos, proti, iespējams aizņemties līdz 900, līdz 4500 un līdz 7000 latiem. Kredīta saņemšanas noteikumi un procentu likmes ir tās pašas, vienīgi atšķiras pieejamā kredīta summa. Katram no piedāvātajiem kredīta veidiem Bigbank mājaslapā var apskatīt jau gatavas kredīta tabulas, kur ērti var pārskatīt kādi maksājumi būtu jāveic ik mēnesi, izvēloties konkrētu summu un atmaksas termiņu.

Klientam izdevīga un ērta kredīta atmaksa

 Ja svarīgi, lai ik mēnesi būtu jāveic pēc iespējas mazākas iemaksas, tad loģiski, var izvēlēties ilgāku atmaksas periodu. Protams, tad vien jārēķinās, ka beigās sanāks samaksāt vairāk procentos, toties ik mēnesi varēs veikt nelielu un savam personīgajam budžetam piemērotu iemaksu. Turklāt, pirmos trīs mēnešus taču nav jāmaksā nekas, kas klientam ir vēl izdevīgāk.

Patēriņa kredīts bez nodrošinājuma pieejams personām jau no 20 gadu vecuma, bet tikai tad, ja tai ir regulāri ienākumi, kas pēc citu saistību nomaksas ir ne mazāki par 150 latiem mēnesī. Tiesa, piešķirot kredītu Bigbank vadās arī pēc citiem faktoriem un pēc katra individuālās situācijas. Tāpat, iespējams pieteikt arī maksājuma atvaļinājumu, ja ir tāda nepieciešamība.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *