Hipotēku bankas ziņas

bankas ziņasHipotēku banka visu svarīgo informāciju saviem klientiem vai interesentiem ļauj aplūkot un izlasīt ērtā sadaļā „bankas ziņas”. Sadaļa atrodama uzreiz, kā tiek atvērta Hipotēku bankas mājas lapa. Hipotēku bankas ziņas apskatāmas pārskatāmā hronoloģiskā secībā virsrakstu veidā, lai lasītājam būtu viegli atrast sev saistošo un atbilstošo informāciju.

Piemēram, jaunākā sadaļa vēsta, ka:

  • No 24. septembra ierobežojumi atsevišķos pakalpojumos komercdaļas klientiem;
  • Latvijā atzīmēs izgudrotāju dienu;
  • Hipotēku bankā audzis pieprasījums pēc mikrokredītiem;
  • Hipotēku banka 2012. gada 1. pusgadā piešķīrusi pēdējos gados lielāko valsts atbalsta programmu aizdevumu skaitu.
  • (Plašāka informācija šeit!)

Pati jaunākā ziņa arī uzskatāma par svarīgāko. Tā vēsta, ka no šā gada 24. novembra komercdaļas klientu apkalpošana un pakalpojumi tiks pārcelti uz Swedbank. Tas nozīmē, ka visiem komercdaļas klientiem līdz šā gada 12. novembrim ir jānoformē Swedbank maksājumu karte un citi pakalpojumi.

Par otro svarīgāko jaunāko ziņu var uzskatīt faktu, ka šā gada 1. pusgadā Hipotēku banka piešķīrusi pēdējos gados lielāko valsts atbalsta programmu aizdevumu skaitu. Tas nozīmē, ka valsts ekonomiskā izaugsme aug un interese par uzņēmējdarbību palielinās. Hipotēku bankas ziņās lasāms, ka šā gada pirmajā pusgadā piešķirti 788 aizdevumi biznesa uzsācējiem, mikro, makro un vidējiem uzņēmējiem, kā arī lauksaimniekiem. Kopumā no šīs atbalsta programmas sākuma valsts atbalsta finansējumu ieguvuši vairāk par 3300 uzņēmējiem. Tautsaimniecības attīstībai piešķirti kopumā 250 miljoni latu.

Hipotēku bankas trešā jaunākā un svarīgākā ziņa vēsta, ka bankā audzis pieprasījums pēc mikrokredītiem. Visvairāk aizdevumus saņēmuši uzņēmēji no Zemgales, tad no Vidzemes, Latgales un visbeidzot – Kurzemes. Valsts atbalsta programmas departamenta vadītājs Juris Cebulis pieprasījumu izskaidro ar aizdevuma vienkāršo un izdevīgo saņemšanu. Aizdevumi pieejami līdz pat 10 000 latu investīcijām un apgrozāmajiem līdzekļiem. Līdzfinansējums nepieciešams tikai tad, ja aizdevuma summa ir lielāka par 5000 latiem. Šāda atbalsta programma izsniegs aizdevumus līdz 2015. gada 30.jūnijam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *