Kas atbilstošāks – patēriņa vai īstermiņa kredīts?

 

īstermiņa kredītsKredīti online – kas jāzina pirms piesakies

Mazliet pietrūkst līdz algai vai jāatmaksā kāds neatliekams rēķins? Varbūt par atbildi var kļūt kredīti online.

Kredīti online ir salīdzinoši vienkārši piesakāmi, kas sevišķi noder, kad nauda nepieciešama iespējami drīz. Taču šāds kredīta aizdevums nav risinājums visiem un arī ne visos dzīves gadījumos. Pirmkārt jāpatur prātā, ka kredīta aizdevums izveidots svarīgu finansiālu jautājumu risināšanai, otrkārt – tas tiek piešķirts tiem, kuriem ir regulāri ienākumi.

Uz kredīta piešķiršanu mēdz pretendēt cilvēki ar dažādu pieredzi, tādēļ bieži rodas jautājums, kur un vai vispār saņemams kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Tā kā online kredīti tiek izsniegti ar vienkāršākiem noteikumiem, kur svarīgākā garantija ir kredītņēmēja maksātspēja un kredītvēsture, aizdevēju, kuru piedāvājumā ir kredīts ar sliktu kredītvēsturi, nav.
Vērtējot vai ātrais aizdevums tiks piešķirts, liela nozīme ir arī pretendenta gadu skaitam. Vairumā gadījumu ātrais aizdevums tiek izsniegts no 20 gadiem, taču ir arī kredītdevēji, pie kuriem kredīta aizdevums noformējams no 18 gadiem vai no 19 gadiem.
Kādēļ populārāks ir Kredīts no 20 gadiem
Lēmums par kredītu izsniegšanu no 20 gadiem balstīts uz kredītkompāniju mērķi atbalstīt pārdomātu kredītu ņemšanu. Ņemot vērā, ka kredītņēmējiem no 20 gadiem biežāk ir lielāki ienākumi, jo daļa no tiem jau ir uzsākuši darba gaitas, aizdevumu piešķiršanai no 20 gadiem ir lielāka garantija, kā no 18 gadiem vai 19 gadiem.

Kas atbilstošāks – patēriņa vai īstermiņa kredīts?

Kredīti online pieejami tik daudzveidīgā sortimentā, ka var gadīties apjukt – īstermiņa kredīts, ātrais aizdevums uz ilgāku laiku… – ko un kā izvēlēties? Atbilde jāmeklē tajā, kāds ir aizņemšanās mērķis. Piemēram, ja nepietiek līdz algai, jāatrod kāds īstermiņa kredīts. Protams, pirms tam jāpārliecinās, ka to spēsi atmaksāt tuvāko trīsdesmit dienu laikā – tāds ir termiņš, uz kuru visbiežāk tiek izsniegts īstermiņa kredīts. Bet, ja vajadzīgā naudas summa ir tik liela, ka nevarēsi to atmaksāt tik īsā laikā, izvēlies kādu no patēriņa kredītiem. Ātrais aizdevums uz garāku termiņu palīdzēs realizēt vērienīgākas idejas – atkarībā no izvēlētā aizdevēja tas var tikt izsniegts pat dažu tūkstošu apmērā.

Ātrais aizdevums pārdomātiem lēmumiem

Mūsdienu mainīgajā dzīves ritmā īstermiņa kredīts vai ātrais aizdevums uz garāku laiku var kļūt par atbilstošu risinājumu. Protams, tikai ar noteikumu, ja pirms tam būsi informēts par visiem līguma nosacījumiem un izvērtēsi savu maksātspēju. Termiņā neatdots parāds var radīt nevajadzīgas problēmas nākotnē, piemēram, sabojāt kredītvēsturi. Un, kā zināms, kredīts ar sliktu kredītvēsturi nav pieejams.