Kredīti internetā no 20 gadiem

Latvijas kredītiestādes piedāvā savus pakalpojumus jebkuram Latvijas iedzīvotājam, kurš ir sasniedzis pilngadību. Pārsvarā kredītiestādes piedāvā noformēt kredītus no 20 gadiem, bet ar katru dienu konkurence palielinās, tāpēc daudzas kredītiestādes sāka piedāvāt kredītus klientiem no 19 gadiem vai pat no 18 gadiem. Vecuma ierobežojumi ir atkarīgi no konkrētas kredītiestādes piedāvājumiem un iespējām.

ViaSMS ir ideālais risinājums tiem klientiem, kuriem jau ir citas kredītsaistības vai kuriem kredītvēsture ir tiešām slikta. ViaSMS kredītus internetā no 20 gadiem var ērti izmantot jebkurš klients, kuram nav pieejas internetam, bet līdzi ir tikai mobilais telefons. ViaSMS kredīti ir labs risinājums tiem klientiem, kuriem vēlas bezprocentu kredītu un kuriem nebija aizņemušies naudu ViaSMS uzņēmumā agrāk.

ViaSMS uzņēmums piedāvā unikālu iespēju nopelnīt naudu, aicinot draugus pieteikties ViaSMS kredītiem. ViaSMS klients var nosūtīt uzaicinājumus tieši no sava klienta profila ViaSMS mājas lapā. Katru reizi, kad pēc šāda uzacinājuma klienta draugs arī aizpildīs reģistrācijas anketu un pārskaitīs reģistrācijas maksu no sava bankas konta uz ViaSMS bankas kontu, klients saņems 5 latus no ViaSMS uzņēmuma. Aicināt draugus ir ne tikai izdevīgi pašam klientam, bet arī izdevīgi klienta draugiem, jo ViaSMS piedāvā tiešām ērtu un ātru iespēju saņemt naudu.

ViaSMS piedāvā kredītus internetā no 20 gadu vecuma jebkuram Latvijas iedzīvotājam, kuram ir konts jebkurā Latvijas bankā. ViaSMS kredītus internetā no 20 gadiem var pieteikt, nosūtot īsziņu, un nav nepieciešami nekādi dokumenti, kā arī nav vajadzīgs galvotājs vai ķīla. Reģistrācijas maksa ir tikai 0.01 LVL. Pirmā kredīta summa nevar pārsniegt 150 latus. Lēmums par aizdevuma piešķiršanu tiek pieņemts ļoti ātri, un klients tiek informēts ar īsziņu.

Kredīti internetā no 20 gadiem ir ir īsākais ceļš līdz naudai. Lai pieteiktos kredītam internetā ir nepieciešams vienkārši reģistrēties mājaslapā, nosūtīt pieteikumu aizpildot anketu un pusstundas laikā pēc lēmuma pieņemšanas klienta kontā tiks ieskaitīta nauda. ViaSMS ir kredīiestāde, kas rūpējas par savu klientu drošību un komfortu, tāpēc ViaSMS kredītus internetā no 20 gadiem var pieteikt ātri, viegli un ērti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *