Kredīti no 19 gadiem

Nepieciešams aizdevums, bet esi tikai 19 gadus vecs un aizdevēji kredītu no 19 gadiem neizsniedz, jo minimālais vecums, no kā pieejami kredīti ir 20 vai 21 gads? Ir divas iespējas, kā risināt radušos problēmu – gaidīt, kamēr pienāk nākamā dzimšanas diena vai meklēt kompāniju, kas izsniedz kredītus no 19 gadiem. Iesakām iepazīties ar Open Credit piedāvājumu.

Kredīti no 19 gadiem pieejami tikai pie dažiem ātrajiem aizdevējiem. Vien no uzņēmumiem, kas izsniedz ātros kredītus no 19 gadiem ir Open Credit. Kamēr lielākā daļa kredītdevēju nestrādā ar personām, kas jaunākas par 20 vai 21 gadu, Open Credit, izsniedz aizdevumus jau no 18 gadu vecuma. Tiesa, uz kredītiem no 19 gadiem vai 18 gadiem attiecas papildus ierobežojumi, proti, pieejamais aizdevuma apmērs ir mazāks.

Open Credit piedāvā aizņemties līdz pat 1000 latiem uz laiku līdz 12 mēnešiem, pirmo reizi aizņemoties maksimālais aizdevuma apmērs ir līdz 200 latiem, bet kredīti no 19 gadiem vai 18 gadiem ir vēl mazāki – pirmā aizdevuma apmērs nevar pārsniegt 50 latus. Pēc tam, kad veiksmīgi nokārtotas pirmās kredītsaistības ar uzņēmumu, iespējams saņemt lielāku aizdevumu.

Kredītu no 19 gadiem var saņemt ikviens Latvijas Republikas iedzīvotājs ar regulāriem un pietiekami lieliem ienākumiem, nepieciešams tikai atvērts bankas konts un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Aizdevums nav pieejams personām ar negatīvu kredītvēsturi.

Saņemt kredītus no 19 gadiem ir ātri un vienkārši, jo nav nepieciešama ķīla,galvojumsvai cits nodrošinājums, kura noformēšana var izrādīties salīdzinoši laikietilpīgs un sarežģīts process. Open Credit piedāvā iespēju kredītus no 19 gadiem noformēt internetā dažu minūšu laikā, pat neizejot no mājām.

Viss, kas jādara, lai saņemtu kredītus no 19 gadiem, ir jādodas uz Open Credit mājas lapu, jāreģistrējas, jānorāda vēlamais kredīta apmērs un apmaksas termiņš un jau pēc dažām minūtēm nauda būs jūsu kontā. Turklāt, piesakoties atkārtotam aizdevumam, reģistrācija vēlreiz nav jāveic, atliek tikai norādīt vēlamo aizdevuma apjomu un atmaksas termiņu internetā, ar īsziņas palīdzību vai piezvanot.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *