Kredīts jaunajiem komersantiem

kredits jaunajiem komersantiemKredīts jaunajiem komersantiem ir lieliska iespēja jaunajiem uzņēmējiem uzsākt jauno biznesu un attīstīties. SEB Banka atbalsta jaunus komersantus, tāpēc piedāvā viņiem izdevīgus kredītus. SEB Banka aicina Latvijas lielākos Latvijas uzņēmumus un citas organizācijas pievienoties SEB Bankas iniciatīvai „Atbalsti jauno uzņēmumu!”

Savas akcijas ietvaros SEB Banka piedāvā dažādus kredīta veidus tieši jaunajiem komersantiem, lai palīdzēt viņiem tikt uz priekšu un īstenot savas idejas. Viens no kredīta veidiem tā arī saucās Ideju kredīts.

Ideju kredīts jaunajiem komersantiem tiek piedāvāts uz termiņu līdz 7 gadiem. Kredīta summa ir no 2000 latu līdz pat 10000 latu. Ideju kredītu var saņēm pret nekustama īpašuma ķīlu, pret zemes ķīlu, vai arī ja klientam ir depozīts SEB Bankā. Ja klientam ir depozīts SEB Bankā, SEB Banka piedāvā šādiem klientiem labākus nosacījumus un kredīta atvieglojumus.

Otrais kredīta veida jaunajiem komersantiem ir Uzticības kredīts. Uzticības kredīts ir kredīts tikai pret galvojumu, tāpēc nav nepieciešama ķīla vai uzņēmuma apgrozījuma vēsture. Kredīta summa ir no 500 latiem līdz 8000 latu. Kredīta termiņš ir atkarīgs no aizņēmšanas mērķa: līdz vienam gadam apgrozamo līdzekļu finansēšanai un līdz 3 gadiem ilgtermiņa ieguldījumiem. Kredīts tiek izsniegts pret vienas privātpersonas vai vairāku privātpersonu galvojumiem.

SEB Banka piedāvā dažādus variantus un kredīta veidus, kuri var palīdzēt jaunajiem komersantiem viņu darbībā, bet jaunajiem komersantiem nepieciešams rūpīgi izplānot savus izdevumus un prātīgi izmantot saņemto finansējumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *