Naudas aizdevumi internetā šobrīd pieejami bez procentiem.

aizdevums

Kā plānot finanses, lai nauda pietiktu visam?

Plānojot savu personīgo budžetu, nereti rodas jautājums, kā realizēt visas savas ieceres. Viena no iespējām ir veidot iekrājumus. Taču, kā zināms, arī tas ne vienmēr ir risinājums, jo ar iekrātajiem līdzekļiem situācijas atrisināšanai var arī nepietikt. Bet, ko darīt, ja atbilde nepieciešama nekavējoties? Par labu atbildi var kļūt aizdevums. Visizdevīgākais aizdevums, protams, būs, ja tiks lūgts draugiem, radiem vai kaimiņiem. Tiesa, šāds aizdevums ietvers arī atskaites par to, kam tas tiks tērēts. Tieši tādēļ bieži daudz ērtāka iespēja šķiet ātrie kredīti.  Naudas aizdevumi internetā šobrīd pieejami pie dažādiem nebanku kredītdevējiem.

Ātrie kredīti beidzamo gadu laikā iemantojuši plašu popularitāti. Un ne velti – ātrie kredīti ir noformējami salīdzinoši ātri, bez ķīlas un galvojuma.

Lai ātrais aizdevums attaisnotu uz to liktās cerības, tas jāizvēlas gudri. Katrā ziņā svarīgi salīdzināt vairāku kredītdevēju piedāvājumus, lai izdarītu labāko izvēli. Mēģinot saprast, kurš ātrais aizdevums būs labākais, jāpievērš uzmanība tādiem faktoriem, kā – pieejamā aizdevuma summa, atmaksas termiņš, procentu likme un citi līguma noteikumi.

Kritēriji, pēc kuriem vērtēt kredītu Kredīta apmērs

Pirmkārt, jānoskaidro, cik liels naudas aizdevums vajadzīgs. Kādam varbūt pietiks ar salīdzinoši mazu summu, kādam – vajadzība būs lielāka. Ātrie kredīti spēj apmierināt visas prasības.

Procentu likme

Katrs vēlas aizņemties pēc iespējas izdevīgāk, tāpēc jāpievērš uzmanība arī kredīta procentu likmei. Tā ļauj iegūt priekšstatu, cik būs jāpārmaksā. Ņemot vērā lielo konkurenci , ātrie kredīti nereti tiek piedāvāti bez pievienotas procentu maksas. Tas nozīmē, ka pēc noteiktā termiņa beigām būs jāatmaksā tikai kredīta pamatsumma. Jāatzīmē, ka tas attiecas tikai uz kredītdevēju jaunajiem klientiem. Aizņemoties atkārtoti, naudas aizdevums internetā būs jau ar pievienotu procentu maksu. Vēl kāda nozīmīga nianse – ar 100% atlaidi komisijas maksai tiek piedāvāti tikai īstermiņa naudas aizdevumi – ar noteikumu, ka tie tiek atmaksāti laikā.

No cik gadiem var saņemt aizdevumu

Izvēloties kredītu, jāņem vērā arī , ka ikviens kredītdevējs ir noteicis vecuma ierobežojumu, kā ietvaros ātrais aizdevums tiek izsniegts. Visbiežāk naudas aizdevums internetā pieejams sākot no 20 gadu vecuma, bet ir arī kredītdevēji, kas savus pakalpojumus piedāvā arī tikko pilngadību sasniegušiem Latvijas pastāvīgajiem iedzīvotājiem.

Ņem vērā, ka, izskatot pieteikumu, kredītdevējs uzmanību pievērsīs arī Taviem ienākumiem un kredītvēsturei. Nepietiekami ienākumi vai negatīva kredītvēsture ir galvenie iemesli, kādēļ ātrais aizdevums var netikt izsniegts.

Atbildīgas aizņemšanās pamatprincipi

Taču jāņem arī vērā, ka naudas aizdevumi ir atbildība, tāpēc tos svarīgi noformējot atbildīgi, pirms tam izvērtējot visus iespējamos riskus.

Lai kredītu bez sarežģījumiem varētu atdot, izvērtē savas iespējas uzņemties šīs saistības. Piemēram, ja nepieciešams īstermiņa naudas aizdevums internetā, ņem vērā, ka tas būs jāatdod mēneša laikā. Lielāku naudas summu vari atmaksāt ilgākā laika posmā, veicot ikmēneša maksājumus.

Naudas aizdevumi var noderēt dažādos brīžos, jo pieejami pat tad, kad nauda vajadzīga pēc iespējas ātrāk. Taču naudas aizdevumi paredzēti tikai neplānotu izdevumu segšanai. Lai ātrais aizdevums nesagādātu problēmas, aizņemies atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *