Naudas aizdevumi – ViaSMS.lv

viasms.lvJa radušies neparedzēti tēriņi, bet iekrājumu nav, viens no variantiem, kā iegūt nepieciešamo naudas summu, ir aizdevumi, kurus ērti iespējams noformēt internetā.

Šobrīd ir dažādi aizdevēji, kuru sortimentā ērti piesakāmi aizdevumi. Tieši tādēļ būtiski izvērtēt vairākus variantus, lai izvēlētos, kuri aizdevumi ir vispiemērotākie. Viena no iespējām, ja gribi aizņemties izdevīgi un droši, ir Viasms.lv. Tas ir aizdevējs, kura piedāvājumā naudas aizdevums visdažādākajām vajadzībām.

IZDEVĪGI AIZŅEMŠANĀS NOSACĪJUMI JAUNAJIEM KLIENTIEM – PIRMAIS KREDĪTS BEZ MAKSAS

Brīžos, kad mazliet pietrūkst līdz algas dienai, piemērota iespēja ir  naudas aizdevums līdz algai, kas pieejams līdz pat 700 eiro apmērā. Jāielāgo gan, ka jaunajiem klientiem maksimālā aizdevuma summa ir mazāka – 350 eiro. Savukārt, kredītu noformējot otro reizi, summa tiek palielināta līdz 500 eiro.

Uzzini vairāk- http://www.draugiem.lv/viasms/!

Otrs piedāvātais kredīta veids ir naudas aizdevums līdz 1500 eiro apjomā. Atmaksas termiņš, kurā naudas aizdevums jāatmaksā – no 3 līdz 12 mēnešiem. Domājot par klientu ērtībām, aizdevumi pie ViaSMS pieejami ātri un vienkārši, bez sarežģītām formalitātēm.

Līdzīgi kā pie citiem aizdevējiem, arī pie ViaSMS ir kredīts bez maksas. Kredīts bez maksas – tā ir laba iespēja tiem, kas kredītu noformē pirmo reizi. Saņem sev vēlamo kredīta summu un nepārmaksā ne centa! Kredīts bez maksas ir ne vien izdevīgs risinājums, bet arī iespēja iepazīties ar aizdevēja darbību bez riska.

NAUDA KONTĀ 15 MINŪŠU LAIKĀ

ViaSMS aizdevumi noformējami ar interneta palīdzību, jebkurā ērtā laikā. Jāņem vērā tikai, ka pieteikums tiks izskatīts un naudas aizdevums piešķirts aizdevēja darba laika ietvaros, kas ir darba dienās no 8.00 līdz plkst. 22.00, bet nedēļas nogalēs no plkst. 9.00 līdz 22.00. Šī kredītdevēja naudas aizdevums pieejams tiem Latvijas republikas iedzīvotājiem, kas sasnieguši vismaz 20 gadu vecumu. Lai aizdevumi tiktu piešķirti, nozīmīgs ir arī ienākumu līmenis un kredītvēsture – tai jābūt pozitīvai.

ViaSMS aizdevumi var tikt noformēti, kad vien tas nepieciešams, taču jāatceras, ka jauns naudas aizdevums tiek izsniegts tikai tad, ja atdots iepriekšējais. Nauda uz kontu pēc lēmuma par aizdevuma piešķiršanu, izvērtējot Tavu maksātspēju, tiks pārskaitīta 15 minūtēs. Tas, cik ātri aizdevumi tiek ieskaitīti  kontā, ir atkarīgs no bankas darbības.

Lai arī aizdevumi ir vienkārša aizņemšanās iespēja, esi atbildīgs un noformē to pārdomāti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *