Naudas kredīts bez ķīlas

naudas kredīts bez ķīlasBrīdī, kad mazliet pietrūkst naudas kādam tūlītējam pirkumam vai citiem tēriņiem, un ir zināms, ka pēc pāris dienām attiecīgā nauda būs, tad vispiemērotākais risinājums ir naudas kredīts internetā. Naudu kredītu kompānijas piešķir īstermiņā un salīdzinoši mazās summās. Kā jau iepriekš minēts, tas paredzēts kā atbalsts līdz brīdim, kad vajadzīgā nauda būs. Šo kredītu iespējams saņemt bez ķīlas, kā arī bez galvotāja un jebkādiem citiem dokumentiem.

Maksimālās aizdošanas summas kompānijām atšķiras, tomēr lielākoties tās ir vienādas. Piemēram, Viasms.lv saviem klientiem piedāvā aizņemties:

  • Pirmajā aizņemšanās reizē līdz 150 latiem;
  • Otrajā aizņemšanās reizē līdz 200 latiem;
  • Sākot no trešās aizņemšanās reizēs – līdz 300 latiem.

Aizdevumi tiek piešķirti termiņā līdz vienam mēnesim.

Vienlaikus iespējams saņemt tikai vienu aizdevumu. Nākamajam aizdevumam var pieteikties pēc iepriekšējā nomaksas. Lai pieteiktos jaunam aizdevumam ir jāpaiet vismaz 7 dienām pēc iepriekšējā atmaksas. Naudas kredītam bez ķīlas tiek noslēgts elektroniskslīgums, kurš tiek aizsūtīts uz aizņēmēja dzīvesvietas adresi. Šāda formāta līgumam nav jābūt parakstītam no aizņēmēja puses.

Kas var saņemt naudas kredītu bez ķīlas?

Tā kā šim kredītam nav nepieciešams nekāds papildu garants naudas atdošanai, tad jārēķinās, ka aizdevums tiks piešķirts tikai tiem, kuriem ir pozitīva kredītvēsture un nav iepriekš bijis nekādu kavētu maksājumu. Aizņēmējam ir jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai pastāvīgajam iedzīvotājam ar uzturēšanās atļauju. Jāpievērš uzmanība arī vecumam. Piemēram, Viasms.lv naudas kredītu aizdod personām sākot no 20 līdz 65 gadu vecumam.

Saņemtais kredīts kompānijai jāatdod laikus. Ja radušies apstākļi, ka naudu iespējams atdot pirms termiņa, tad to jebkurā brīdī drīkst darīt. Savukārt pretējā situācija, ja apstākļi radušies tādi, ka naudu nav iespējams laikus atdot, tad atdošanas termiņš ir jāpagarina. Šis ir maksas pakalpojums un par katru attiecīgu pagarināšanas laika posmu ir jāmaksā nauda. Termiņu pagarināt var uz 7 dienām, 14 dienām vai uz mēnesi. Pagarināt iespējams neskaitāmas reizes un maksa paliek nemainīga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *