Neticama iespēja – aizdevums bez procentiem!

Viens no zināmākajiem un uzticamākajiem ātrajiem aizdevējiem Latvijā Open Credit piedāvā neticamu iespēju – aizdevumu bez procentiem. Tas ir lielisks risinājums brīžos, kad steidzīgi nepieciešami naudas līdzekļi. Aizdevumu bez procentiem iespējams noformēt un saņemt dažu minūšu laikā, turklāt tam nav nepieciešams nodrošinājums ķīlas vai galvojuma veidā.

Open Credit aizdevums bez procentiem ir īpašs piedāvājums jaunajiem klientiem, kas pirmo reizi ļauj aizņemties par to neko nemaksājot. Tas nozīmē, ka aizdevumam nepiemēro mēneša procentu likmi vai jebkādu komisijas maksu un jāatmaksā ir tieši tikpat daudz, cik liels ir aizdevuma apmērs. Aizdevums bez procentiem pieejams tikai vienu reizi katram klientam – saņemot kredītu pirmo reizi.

Uz aizdevumu bez procentiem attiecas vairāki papildus nosacījumi, ko nepiemēro citiem Open Credit kredītiem. Proti, aizdevuma bez procentiem maksimālais pieejamais apmērs ir200 latiun tā atmaksas termiņš ir līdz 30 dienām. Jauniešiem vecumā no 18 līdz 20 gadiem pieejamais aizdevuma bez procentiem apmērs ir50 lati. Atbilstoši katra klienta vēlmēm un vajadzībām aizdevuma bez procentiem apmērs var būt arī mazāks un tā atmaksas termiņš īsāks.

Gadījumos, kad rodas grūtības aizdevumu bez procentiem atmaksāt noteiktajā laikā, tā termiņu var arī pagarināt. Tiesa, tas ir maksas pakalpojums, kura cena ir atkarīga no aizdevuma apmēra un pagarināšanas laika.

Saņemt aizdevumu bez procentiem pie Open Credit ir ļoti vienkārši. Tam var pieteikties ikviens Latvijas iedzīvotājs vecumā no 18 līdz 70 gadiem, kam ir pastāvīgi ienākumi un nav negatīvas kredītvēstures. Viss, kas nepieciešams, ir aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums un atvērts konts kādā no Latvijas bankām.

Aizdevumam bez procentiem var pieteikties internetā, aizpildot anketu un norādot vēlamo kredīta apmēru Open Credit mājas lapā. Lai apstiprinātu reģistrāciju un sniegtu precīzu informāciju par savām bankas detaļām, nepieciešams pārskaitīt vienu santīmu uz uzņēmuma kontu. Lai saņemtu aizdevumu bez procentiem, nav nepieciešama ķīla,galvojumsvai izziņa par ienākumu apmēru un regularitāti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *