Pirmais kredīts bez maksas

Viena no atpazīstamākajām ātro aizdevumu kompānijām Open Credit pārējo vidū izceļas ne tikai ar lielāku pieejamo kredīta summu un garāku pieejamo atmaksas termiņu, bet arī ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem uzņēmuma jaunajiem klientiem. Proti, pie mums pirmais kredīts ir bez maksas, tas nozīmē, ka aizdevumam nepiemēro mēneša procentu maksājumus.

Pirmais kredīts bez maksas ir lieliska iespēja mūsu jaunajiem klientiem aizņemties, nemaksājot mēneša procentu maksājumus. Tas nozīmē, ka jāatmaksā tikpat, cik liels ir aizdevuma apmērs. Pašlaik no vairāk nekā 10 dažādu ātro aizdevumu kompāniju, tikai dažas piedāvā pirmo kredītu bez maksas. Open Credit ir viena no tām.

Mūsu piedāvātais pirmais kredīts bez maksas ir aizdevums līdz 200 latiem uz laiku līdz 30 dienām. Šim aizdevumam mēs nepiemērojam mēneša procentu likmi, komisijas maksu vai cita veida papildus maksājumus. Jaunajam klientam, kas pieteicies pirmajam kredītam bez maksas, jāatdod tieši tikpat, cik viņš ir aizņēmies.

Pirmais kredīts ir lieliska iespēja gadījumos, kad nepieciešami nelieli finanšu līdzekļi uz neilgu laiku. Atšķirībā no citiem aizdevuma veidiem, mūsu piedāvājums uzņēmuma jaunajiem klientiem ir pilnīgi bez maksas – nepieciešamības gadījumā saņem naudu un atdod viena mēneša laikā, par to nemaksājot.

Vēl viena būtiska priekšrocība mūsu piedāvātajam kredītam bez maksas ir ērtā un vienkāršā noformēšana – tas aizņem tikai 15 minūtes. Lai saņemtu aizdevumu atliek tikai reģistrēties mūsu mājas lapā un pieteikties kredītam. Kredīta saņemšanai nav nepieciešama ķīla, galvojums, izziņa no bankas vai darba devēja par ienākuma regularitāti un apmēru  vai cits nodrošinājums. Turklāt to var noformēt pat neizejot no mājām – nepieciešams tikai dators ar interneta pieslēgumu, konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.

Open Credit ātro kredītu var saņemt ikviens Latvijas iedzīvotājs vecumā no 18 līdz 70 gadiem bez negatīvas kredītvēstures, ar ko mums vēl nav izveidojusies sadarbība.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *