Saņemt interneta kredītu bez darba vietas

kredīts bez darba vietasZaudēt darbu mūsdienās ir viegli, bet artast jaunu bieži prasa lielu pacietību. Taču rēķini ir jāmaksā.  Ja senāk kredītdevēji prasīja izziņu no darba vietas un darba algas aprēķinu, tad tagad īstermiņa kredītus var saņemt bez darba vietas, galvotājiem vai ķīlas. Vienīgais nosacījums – pozitīva kredītvēsture.

Īstermiņa ātros kredītus var noformēt viasms.lv, sohocredit.lv, smscredit.lv un citviet. Ātros kredītus uz 30 dienām var saņemt pilngadīgi Latvijas iedzīvotāji kā pilsoņi, tā arī nepilsoņi ar ilgstošo uzturēšanās atļauju, bez kavētiem maksājumiem.  Negatīvu kredītvēsturi var iemantot, ja maksājums ir aizkavējies par 60 dienām un nesamaksātā summa pārsniedz Ls 100. Izvēloties ātro kredītu, ir nepieciešami mēneša ienākumi, kas ir vismaz minimālās algas apmērā.

Reģistrācija ir gandīz vienāda. Jāatver izvēlētās ātrā kredīta izsniedzēja mājas lapa. Uz kalkulatora skalām jāatzīmē nepieciešamā naudas summa un atmaksas termiņš. Kalkulators automātiski aprēķinās pārējaš izmaksas. Jāreģistrē savi personas dati un kontaktinformācija. Kā arī jāpārskaita aizdevēja kontā Ls 0,01, šādi reģistrējot savu kontu, kurā tiks pārskaitīts nepieciešamais kredīts, kā arī pārskaitījumā mērķī  atļaujot apskatīt kredītvēsturi un mēneša ienākumu apjomu. Tad kredītdevējs atsūtīs apstiprinošu īsziņu par kredīta piešķiršanu, un kredīts tiks pārskaitīts norādītajā bankas kontā.

Ierasti pirmais īstermiņa kredīts uz 30 dienām nav lielāks par Ls 150. To piešķir bez komisijas maksas. Nākamajā reizē ir pieejama naudas summa, plus komisijas maksa –  Ls 200, trešajā reizē Ls 300, ceturtajā Ls 350 vai Ls 400. Īstermiņa kredīts būs lielisks risinājums negaidītu finansiālu problēmu risināšanai, piemēram, negaidīti saplīsusi sadzīves tehnika vai auto, bet līdz algas dienai ir jāgaida. Atrasta jauna darba vieta, bet līdz algas dienai vēl savs laiks jānostrādā.

 Saņemto naudu izmanto racionāli – nav vēlams ar vienu kredītu segt citu parādu. Pievērs uzmanību akcijām Nereti aizdevēji piedāvā – iesakti draugiem konktēto kredītdevēju, ja draugs reģistrēsies, tu savā kontā saņemsi Ls 5. Izvērtē savas finansiālās iespējas, apskati comparo.lv kredītu salīdzinājuma tabulu, kur varēsi atrast sev vispiemērotāko kredītdevēju!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *