SMS kredīts pie VIA SMS – vienkārši un ātri!

SMS kredītsVIA SMS piedāvātais SMS kredīts ir ļoti vienkārši un ātri noformējams aizdevums, kas ir paredzēts dažādu nelielu un īslaicīgu finanšu grūtību risināšanai, kā arī dažādu mērķu sasniegšanai. Aizdevums noderēs gan, lai apmaksātu negaidītu rēķinu, gan lai iegādātos kādu īpaši izdevīgu akcijas preci. Aizdevumam nav nepieciešama ķīla vai galvojums.

SMS kredīts pie VIA SMS:

  • Līdz 300 latiem;
  • Pieejams 15 minūšu laikā;
  • Bez ķīlas un galvojuma.

SMS kredīts pie VIA SMS ir neliels īstermiņa aizdevums ko ir iespējams noformēt, nosūtot īsziņu. Tā apmērs ir līdz 300 latiem. Tiesa, maksimālais aizdevuma apmērs pieejams tikai personām, kas aizņemas vismaz trešo reizi. Otrā kredīta apmērs pie VIA SMS ir līdz 200 latiem, bet pirmais aizdevums nevar pārsniegt 150 latus. Kredīta atmaksas termiņš ir 30 dienas, bet to ir iespējams atmaksāt arī īsākā laikā.

Viena no VIA SMS aizdevuma ar īsziņas palīdzību galvenajām priekšrocībām ir iespēja to noformēt ļoti īsā laikā – to parasti saņem 15 minūšu laikā. Lai saņemtu aizdevumu, Jums atliek tikai nosūtīt īsziņu uz tālruņa numuru 159. Tās cena ir 15 santīmi. Īsziņā ir jāiekļauj atslēgas vārds VIA, nepieciešamais aizdevuma apmērs un vēlamais atmaksas termiņš, kā arī klienta kods, ko iegūst reģistrējoties VIA SMS mājas lapā.

SMS kredīts ir pieejams bez ķīlas un bez galvojuma, kā arī citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas. Ja esat reģistrēts VIA SMS klients, Jums patiešām atliek tikai nosūtīt īsziņu un jau pēc neilga brīža nauda būs Jūsu bankas kontā. Ja iepriekš neesat aizņēmies pie VIA SMS, Jums jādodas uz kompānijas mājas lapu un, sekojot norādēm, jāveic reģistrācija. Jāpiebilst, ka pirmais kredīts pie VIA SMS ir pieejams bez maksas.

VIA SMS kredīts ir pieejams Latvijas Republikas iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 65 gadiem. Aizdevumu nepiešķir personām, kam ir kavēti kredītu maksājumi vai pārkāptas parādsaistības. Nav iespējams vienlaicīgi saņemt vairākus aizdevumus pie VIA SMS.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *